Wasze twory :)

Tutaj możecie zostawiać linki do swoich blogów :)

20 komentarzy:

 1. w wolnej chwili zapraszam do siebie na http://meine-erzahlung.blogspot.com/ :)
  Fragment opowiadania "Przeznaczenie" :
  "Jesteś tylko biednym człowiekiem, kolejną ofiarą mojego uroku, przykro mi Aleks, ale tak już musi być – powiedziała, zerknęła na sms „Mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy”. Jej drobne palce zaczęły na dotykowej klawiaturze wystukiwać odpowiedź, ale ona patrzyła w jego okno. Siedział na kanapie z książką od prawa rzymskiego i telefonem, na który co jakiś czas zerkał – Muszę Cie uwodzić aby nasz plan się powiódł – kliknęła wyślij i patrzyła, jak chłopak z niesamowitym uśmiechem szybko łapie telefon – Chociaż bardzo Cię lubię i czuję się winna takie jest moje zadanie, będziesz mój, będziesz na każde moje skinienie – obserwowała jak szybko pisze odpowiedź na sms, jakby bał się, że jeśli nie zdąży w ciągu kilku sekund ona o nim zapomni – I nawet nie będziesz tego świadom... - jej zielone oczy zalśniły gdy spojrzała w księżyc, a telefon wibracjom obwieścił przyjście smsa."

  OdpowiedzUsuń
 2. Serdecznie zapraszam do siebie, jeśli masz chwilę, to wpadaj ;)

  http://spejl-reflektions.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. p.s. - dodaję cię do polecanych ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. W wolnej chwili zapraszam na mojego bloga :)
  http://opowiadanie-bliskosc.blogspot.com/

  PS
  Ja także dodałam cię do polecanych ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj! Jeśli chcesz poznać tajniki trudnej przyjaźni damsko-męskiej, zapraszam do mnie:
  www.mallory.blogujaca.pl Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Witaj! Chcę przenieść cię w świat, z którym nie dane było ci się jeszcze zetknąć. Poznaj Hekate, przebojową dwudziestotrzylatkę, która zakochuje się w swoim dawnym oprawcy, handlarzu narkotykami, i Tayę, która przez swą naiwność nawiązuje znajomość z nieobliczalnym Tomem. To właśnie on uruchamia lawinę niepokojących wydarzeń: ktoś najprawdopodobniej śledzi Hekate — tajemniczym wierszom napisanym krwią na ścianach jej domu towarzyszy dziwny biały pył, zaś Tom, zaciekawiony działaniem tajemniczej maszyny stworzonej przez nieobliczalnego naukowca Gartha, odkrywa makabryczną wizję przyszłości. Zaślepiony nienawiścią i strachem robi wszystko, byle tylko nie dopuścić do tragedii. Nie ma on jednak pojęcia, że reakcja łańcuchowa uruchomiona została już o wiele wcześniej. Wkrótce światem całej ekipy wstrząsa inne dramatyczne wydarzenie, którego można było spodziewać się od samego początku. Powoduje ono lawinę pochopnych decyzji, które mają wpływ na dalszy ciąg zdarzeń...
  Zapraszam na http://merciless-time.blogspot.com, gdzie przewija się fantasy, dramat, humor, horror i kryminał.

  OdpowiedzUsuń
 7. Koperta z pieczątką ZUS, PIS i USC.

  Z głębin R'lyeh macha do Was macką sam Wyelki Cthulhu! Z przyczyn technicznych, a ode mnie niezależnych (te paskudne gwiazdy, tfu, tfu!!!) ja sam nie mogę Was zje... zmackać, ale oto głoszę rozwiązanie wszystkich problemów! Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu, prowadzona przez moich zaufanych Przedwiecznych!

  Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu (pomackamy.blogspot.com) zaprasza każdego spragnionego porządnej, wyczerpującej oceny!

  OdpowiedzUsuń
 8. Zamknąć oczy. Tak na moment. Poskładać w sobie wszystko. Wdech. Wydech. Chwilowe zatracenie. Tak, jestem gotowa. Powoli otworzyłam oczy. Poczułam ukucie w sercu. Wokół mnie dalej panowała rzeczywistość. Myślałam, że tym razem się uda.
  Zapraszam na poznanie Leah, bohaterki (narkomanki) w naszym najnowszym fan fiction z 1D :) mad-reckless-love.blogspot.com Proponuję oglądnąć zwiastun. Dziękuję i pozdrawiam /Leah

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeśli masz ochotę- zapraszam ;)
  www.zemsta-dystryktow.blogspot.com
  Po piętnastu latach po wielkiej rebelii w Kapitolu, Dystrykty wciąż nie mogą zapomnieć o 75 latach nędzy i strachu o własne dzieci, a tym bardziej o Głodowych Igrzyskach. Dlatego właśnie wszystkie 12 Dystryktów postanawia zemścić się na Kapitolu i zmusić go do urządzenia ostatnich już w historii Igrzysk, w których udział wziąć mają Kapitolińskie dzieci. Vesper została wylosowana. Ale czy poradzi sobie na arenie, która przekracza granicę jej koszmarów?

  OdpowiedzUsuń
 10. Zapraszam bardzo serdecznie do czytania mojego opowiadania ;)Dopiero zaczynam więc na stronie znajdują się bohaterowie, streszczenie i zwiastun ;) Niebawem pojawi się również prolog :)
  Opowiadanie znajdziesz pod adresem: http://true-lov3-is-forever.blogspot.com/

  Streszczenie:
  Lorinne Summers wiedzie spokojne życie w Nothingham wraz z matką Nicole, która samotnie ją wychowuje. Ma przyjaciół, chłopaka oraz pasję, której poświęca każdą wolną chwilę.
  Sytuacja zmienia się, gdy tydzień przed swoimi 16 urodzinami, Lorie poznaje dawno skrywaną przez matkę tajemnicę. Dowiaduje się kim tak na prawdę jest jej ojciec i dlaczego rodzice nie są razem od ponad 15 lat. Odkryje także jaką rolę w życiu jej matki odegrał ten drugi mężczyzna.

  Jak na opowiedzianą historię zareaguje dziewczyna...?
  Czy Nicole po tylu latach odnajdzie w sobie siłę, aby wybaczyć ojcu Lorie...?
  A co najważniejsze, czy Lorie wybaczy im obojgu...?

  Pozdrawiam, LiLi ;*

  OdpowiedzUsuń
 11. Naiwność- czym ona jest? Czym się charakteryzuje ? Czy młoda Łucja mimo samotności okaże się naiwna i zaufa jemu, młodej gwieździe Skry? A może wręcz przeciwnie- naskoczy na niego i zniechęci? Tego wszystkiego dowiesz się w pierwszym rozdziale

  heroicznanaiwnosc.blogspot.com

  Pozdrawiam Annie

  OdpowiedzUsuń
 12. Tak jak obiecałam - zostawiam linki do blogów:

  Bezdomna samotniczka ze Stanów, bezustannie krążyła po świecie w oczekiwaniu na dobry dzień. Pewnej nocy, zupełnie przypadkowo odkryła nowe miasteczko zwane Ziemią Inez. Od początku, stała się tamtejszym mieszkańcem. Była przekonana, że to raj, ale po pewnym czasie, wszystko nabierało nowego znaczenia.

  http://ziemia-inez.blogspot.com/

  Marylee to dziewczyna obdarzona czarodziejskimi mocami. Pragnie je wykorzystać, jednak nie pozwala jej na to Powszechny Regulamin Czarodziei, którego złamanie grozi utratą mocy lub śmiercią. Na czary, może pozwolić sobie jedynie w domu, w miejscach odosobnionych, lub wyznaczonych dla czarodziei. Pewnego dnia dostaje list, którego treść zmienia całe życie. Marylee wreszcie może być wolna.

  http://urokcharm.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Co skrywają dwie nowe uczennice jednego z londyńskich liceów?
  Ile osób odkryje ich tajemnice i zostanie wplątanym w coś, od czego nie da się tak po prostu uciec?
  Ile będą w stanie poświęcić, by znów normalnie żyć?
  Czy każdy okaże się na tyle silny, żeby stawić czoła własnym słabością i ustrzec się od śmierci?
  Wszystkiego dowiesz się czytając:
  http://i-wish-i-knew-the-answer.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Sex drugs and rock 'n' roll oraz dramatyczna ucieczka przed ciemnymi stronami życia na krawędzi. Erin, od zawsze żyjąca w cieniu despotycznego męża, pragnąc uwolnić się od niego wpada wprost w objęcia nałogu. Zdesperowana kobieta szuka rozwiązań, które pomogą jej odzyskać utracony spokój. Czy zdoła uratować swoje małżeństwo i przede wszystkim, ocalić własne życie?
  Pozdrawiam i serdecznie zapraszam!
  www.breakthruu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Interesujesz się siatkówką? Czytasz siatkarskie opowiadania? A może sam(a) je tworzysz?
  Chciał(a)byś poszerzyć grono czytelników? A może szukasz opowiadań z ulubionym siatkarzem i już masz dosyć skakania od linku do linku?
  Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś(aś) tak , to serdecznie zapraszam Cię na Spis Siatkarskich Opowiadań - Siatkarskie puzzle .
  Przepraszam za spam i zapraszam do odwiedzenia bloga!
  Pozdrawiam, Jagoda
  (http://siatkarskie-puzzle.blogspot.com/)

  OdpowiedzUsuń
 16. FBI. MŁODA PANI PRAWNIK. KRYMINALISTA.

  zapraszam do mnie http://black--is--beauty.blogspot.com/ :>

  OdpowiedzUsuń
 17. Trudno jest rozpocząć życie na nowo, gdy nic Ci nie sprzyja.
  Młoda kobieta, odrzucona przez rodzinę, chce powrócić do normalnego życia. Jednak los na jej drodze stawia niebezpieczeństwo.
  Młody biznesmen z dobrze prosperującą firmą.
  Nadnaturalna siła stawia ich naprzeciw sobie.
  David chce jej pomóc, co niesie za sobą skutki, jakich nie przewidzieli.
  W ich życie wkracza miłość. Jednak czy przeszłość Victorii tego nie zaprzepaści?
  Historia dwojga ludzi, połączonym szczególną więzią.
  Ona - była złodziejką, która spędziła 2 lata w więzieniu.
  On - przystojny mężczyzna z nieskazitelnym ciałem.
  Będą potrafili być razem szczęśliwi? A może jest tylko jej ofiarą? Przeszłość ich dogoni?
  http://the-black-time.blogspot.com

  Jak wygląda życie w małym pudełku? Małym pudełku zwanym wyobraźnią. Nie wiesz? Chodź, pokażę Ci go. Jest pełne kolorów, ale i mroku, ciemności...
  Możesz zyskać wiele, ofiaruję Ci o wszystko.
  Chwyć za rękę. Podejdź w kierunku światła. Będziesz ze mną zamknięty. Zamknięty w pudełku.
  Nie znasz mnie?
  Jestem Miriam i właśnie uciekłam z zakładu psychiatrycznego.
  http://psychic-unusual.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 18. Alice jest zmuszona do przeprowadzki. Zostawia najlepszych przyjaciół, zostawia swój dom, swoje dotychczasowe życie. Nie chce tego, ale nic nie da sprzeciwianie się bezwzględnemu ojcu.
  Czy odnajdzie się w nowym miejscu? Czy ma szansę na miłość? Czy da radę?

  Zapraszam do siebie :) http://nicniedasiecofnac.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Historia o 17-letniej Kate, która po śmierci brata całkowicie się zmienia.Kiedyś pełna życia, kochająca tańczyć, teraz jej życie to imprezy, nielegalne wyścigi i nowy chłopak Ethan. Czy pojawienie się Jake'a, chłopaka, który z początku chciał ją wykorzystać coś zmieni? Czy mu wybaczy i zostaną przyjaciółmi?
  Opowiadanie o miłości, stracie, przyjaźni, marzeniach.
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 20. Miłość kontra nienawiść...
  Mówią, że od nienawiści do miłości dzieli tylko cienka linia, a ja myślę, że tylko miłością można uleczyć zranione serce... - Dwa zwaśnione rody od wieków nienawidziły swojego towarzystwa. Niegdyś zwali się przyjaciółmi, teraz wrogami, którzy przy najbliższej okazji skakali sobie do gardeł. Minęły kolejne lata, a blond włosa dziewczyna marzyła o wyrwaniu się z rodziny arystokratów. Nie chciała, aby podejmowano za nią decyzję. Chciała uciec z miasteczka, który przysporzył jej tyle bólu... Przypadkowo spotyka mężczyznę, który dziwnym trafem okazuje się jej odwiecznym wrogiem... Mimo że wiedziała o wzajemnej nienawiści swych rodów, pragnęła pojednać te dwie rodziny...
  Teraz stawiam przed Wami pytania:
  - Dlaczego dwie rodziny kiedyś zwane przyjaciółmi, teraz się nienawidzą? Co ich do tego przyczyniło?
  - Czy dziewczynie uda się uciec z kraju?
  - Czy uda jej się pojednać dwa zwaśnione rody?
  - Co stanie na jej drodze?
  Tego moi drodzy przekonacie się sami...
  Jeżeli lubicie opowiadania pełne tajemnic, walkę pomiędzy uczuciami, historię zawierającą nutkę magii to serdecznie zapraszam! Mam nadzieję, że przeczytasz chociaż jeden rozdział i pozostawisz po sobie szczery komentarz... Może Ci się spodoba i będziesz stałym czytelnikiem?
  [ melodie-serc.blogspot.com ]

  Zapraszam również na nową szablonarnie :)
  [ szablownica.blogspot.com ]
  Serdecznie pozdrawiam!
  Amy :)

  OdpowiedzUsuń